Четвер, 02.05.2024, 05:00
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Категорії розділу
Поради [20]
Проблеми з ПК [14]
У цю категорію потрібно додавати статі пов'язані з проблемами ПК . І їх вирішення
Новинки [1]
Все про технології , які недавно вийшли
Наше опитування
Наш сайт працює :
Всього відповідей: 244
Статистика

ONline всього : 1
Гостей : 1
Користувачів : 0
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
Головна » Статті » Проблеми з ПК

Windows 7 32 (86) -біт чи 64-біт?

Нещодавно виникла в мене дилема, яку операційну систему ставити на ноут — Windows XP чи Windows 7, 32 чи 64 бітну. Справа в тому, що був придбаний ноутбук мого улюбленого бренду Lenovo з процесором Intel Core i3, частотою 2.3 ГГц і з 4 гігами оперативки. Звичайно, що виникло бажання по максимуму використовувати можливості машини. Ноутбук йшов без встановленої операційної системи, тому прийшлось вибирати — що поставити на борт для повноцінної роботи.

Звичайно, що Windows Xp 32 (86) бітна відпала зразу, тому що не побачить 4 гб оперативки, а 64 ставити чомусь не хотілось. Хоча по параметрах, якщо у Вас 4 гб оперативки — 64-бітна ХР повинна побачити їх всі. Користуватись якимись сумнівними ключами для прошивки Біос, щоб розігнати 32-бітну ХР на 4 гб також не було ніякого бажання, тому вибір мій зупинився на Windows 7. По мірі налаштування Windows 7 я буду публікувати корисні поради та керівництва для повноцінної роботи Вашого ПК, якщо Ви надумаєте ставити операційну систему Windows 7. І так...У багатьох користувачів мимоволі виникають асоціації Windows 7 і Windows Vista, тому дехто боїться Windows 7. Беззаперечно, Vista є недопрацьованим продуктом Microsoft, багато багів та глюків містить ця операційна система, має багато проблем з сумісністю програм і т.д. Але Windows 7, на сьогоднішній день, виступає як достойна альтернатива XP, з покращеним функціоналом, підтримкою, інтерфейсом та можливостями.

Сміливо можу стверджувати, що Windows 7 стабільна, швидка та повноцінна операційка, яка прийшла на зміну віджившій свій вік ХР. Хоча Windows XP працює і по сьогодні на багатьох компах і буде працювати, тим більше, що для слабеньких машин кращого варіанту не існує. Для інформації, самі розробники Windows XP заявили, що «хрюша» буде пітримуватись до 2014 року. Надалі оновлення та сервіспаки випускатися не будуть.

На рахунок того, що Windows 7 глючить, тормозить і т.д. — скажу одне, працює сімка на ура, а глюки виникають від кривих ручок та сумнівних піратських релізів операційної системи.

Обговорювати ми будемо Windows 7 — тому Windows XP відпускаємоу вільне плавання і знімаємо перед нею «шляпу», так як вірою і правдою відпрацювала ХР на багатьох компах і прекрасно себе зарекомендувала.

Яку версію вибрати — 32-бітну чи 64-бітну версію для свого ПК? Порада одна простенька — дивіться по оперативній памяті. Версія на 32-біта буде бачити і задіювати максимум 3гб оперативної памяті, тоді як 64-бітна — бачить від 4гб і вище. Деякі досвідчені користувачі говорять, що великі і потужні програми, які вимагають багато ресурсів, будуть підглючувати на 32-бітній. Цього я не помітив. На компі у знайомого, де стоїть 32-бітна версія сімки, всі програми працювали пречудово. Було помітне невеличке підвисання Adobe Photoshop CS5 і то тільки при запуску. Далі програма працювала на ура.

На користь Windows 7 говорить ще й те, що багато виробників ПК на свої нові моделі уже не випускають драйверів під Windows XP. Це, звичайно, не страшно, якщо у Вас не найновіша модель машини. Драйвери можна завантажити на сайті виробника. А от під нові моделі — драйверів для «хрюшки» може вже й не бути. Та й купуючи новий ноут чи комп Ви отримуєте або готову, встановлену операційну систему, або диск з драйверами під Windows 7.

Так що, друзі, встановлюйте сімку, пречудова система і працює без збоїв. Як налаштувати жорсткий диск (вінт) для встановлення Windows 7, як розбити його на розділи та деякі первинні налаштування ПК ми розглянемо в наступній статті. Можливо зробимо окремий розділ присвячений Windows 7.

На разі все, якщо виникнуть питання — пишіть, відповім охоче.

Категорія: Проблеми з ПК | Додав: Admin2 (14.12.2012)
Переглядів: 503
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]